Жив та був у Москві звичайний таксист з цілком характерним для даної професії ім’ям-Ахмед. Таксував собі Ахмед, заробляв кровні, поки не попалися йому дивні пасажири. Які чомусь дуже не любили Чубайса.
Пильний Ахмед підслухав розмову двох пасажирів, які на своєму мусульманському обговорювали можливий теракт в Білому Домі, бажаючи ліквідувати таким чином Анатолія Чубайса. Але таксист виявився не промах, і розумів, про що говорять гості з Азії. І звернувся в поліцію.
Ахмед чомусь вирішив, що має справу з афганцями (чому саме з ними, він, звичайно ж, не пояснив). Саме так він і описав їх поліцейським. Та ось невдача, бідолаха так поспішав до вартових правопорядку, що не запам’ятав, ні як звуть афганських пасажирів, ні куди він їх підвозив.
Але шереху Ахмед своїм повідомленням навів чимало. Поліція негайно евакуювала Білий Дім, і повністю обшукала його на предмет вибухівки. Нічого знайти так і не вдалося. Тепер виникають великі питання до того, а чи не привиділося це Ахмеду. І може пильний таксист замість премії отримати штраф за неправдиве звернення.