Українське Класичне дійсно виявилося класикою. Класикою смутності і занудства, і цю гру, мабуть, можна переглядати при наступних нападах безсоння. Тим не менш, факт залишається фактом: київське Динамо обіграло Шахтар на своєму полі, в результаті чого розрив між командами зберігся на рівні 7 очок.
Гра пройшла практично без моментів, хоча один запам’ятовується епізод все-таки був. Пенальті на 90 + 4 хвилині у ворота Динамо, який не реалізував Жуніор Мораес. Так-так, екс-форвард Динамо, який перейшов в стан принципового ворога, облажався при колись рідних трибунах. А воротар киян Денис Бойко крикнув Мораєсу щось таке, що букмекерські контори тепер беруть ставки на тему фрази, яка була адресована Жуніору. Ах так, ще Мораєсу було присвячено і опудало, яке повісили на трибунах фанати Динамо. Виглядало ефектно.
Судячи з усього, Шахтар – чемпіон. Відібрати у донеччан 4 очки, на жаль, вже нікому. Тому гра цих суперників у Харкові матиме суто формальне значення. А у киян з’являється хороший привід перевірити молодь, дограючи чемпіонат. Принаймні, в матчі з Маріуполем молоді футболісти показали себе чудово, чи то ще буде?