В останні роки школи перетворюються на джерела диких історій. Якщо раніше в пресу потрапляли шокуючі випадки з армії і в’язниць, то тепер все більше гучних скандалів приходить зі шкіл. Вже точно недарма процвітають сервіси віддаленого навчання, в яких і якість освіти вище, і ніяких інцидентів не може статися.
Черговий шокуючий випадок стався в одній зі шкіл України (область не розголошується в інтересах слідства). 12-річний хлопчик піддався сексуальному насильству з боку чотирьох старшокласників. Поліція не повідомляє ніяких подробиць. Про подію стало відомо на черговому брифінгу глави Нацполіції В’ячеслава Аброськіна.
Хлопчик, який став жертвою, навчався в одній школі з насильниками. Про те, що трапилося, він розповів матері, яка і подала заяву. Аброськін закликав задуматися, скільки ще таких дітей соромляться розповісти батькам про подібні події. Заява була подана тільки 21 травня, хоча злочин стався набагато раніше.
Єдина деталь, про яку стало відомо з брифінгу – ініціатором протиправних дій був 15-річний школяр, який раніше вже був судимий. За що саме його засудили – також не повідомляється. На жаль, випадки цькування в школі – не рідкість. І чим далі, тим більше вітчизняні школи стають схожі на справжні зони, в які діти потрапляють на 12 років, просто тому, що вони зобов’язані це робити. Хоча по факту, ніяких знань там вони вже не отримують, а от стати жертвою насильства і знущань може кожен.