Антипрививочники і вакцинаційні дисиденти отримали новий для обурення. А разом з ними обурюватися можуть фанати теорії змови, рептилоидов і теорії “вороги завозять вакцини, які роблять наших дітей безплідними і спеціально нас труять”. Зокрема, тепер за законом нещепленим дітям не можна буде відвідувати дитячий садок.
Про це йдеться в постанові Верховного суду України. З нового освітнього року почнеться прийом в дитячі садки тільки з поданням карти щеплень. Якщо вакцинація з якоїсь причини не була проведена, то батькам зобов’язані відмовити у прийомі їх чада в дитячий сад, поки цей пробіл не буде виправлено.
Нарешті, батьки, які справно прищеплюють своїх дітей, будуть спокійні. На жаль, вакцинація не забезпечує 100% захисту дитини від тих чи інших захворювань, але вона значно знижує шанси. Тому ймовірність того, що дитячі садки і школи будуть закриватися на карантин по 10 раз на рік з-за чергового чада, який через упертість батьків захворів на кір, значно знизиться. Невже в Україні почали з’являтися адекватні закони і розпорядження від керівних органів?