Цікавий персонаж Міхеїл Саакашвілі. То він нікому не потрібен, то якщо вже потрібен – то всім і відразу. Не встиг Володимир Зеленський відновити українське громадянство для екс-президента Грузії, як на нього відразу проявила види історична батьківщина. Зокрема, депутат Акакі Зоідзе заявив, що необхідно домагатися екстрадиції Саакашвілі до Грузії, де проти нього порушено кримінальні справи.
З аналогічною вимогою в грузинській пресі виступив інший парламентарій-Нукрі Кантарія. Він заявив, що потрібно подавати заяву в прокуратуру, щоб ті, у свою чергу, відправляли в Україну документи про видачу Саакашвілі. Судячи з завзяття місцевих чиновників, в Грузії Міхо чекає курорт з безкоштовним харчуванням і одягом. Років на 10.
Саакашвілі, судячи з усього, відпочивати не хоче, і навпаки, готовий до праці і оборони в Україні. Володимир Зеленський скасував указ Петра Порошенка про позбавлення екс-президента Грузії українського громадянства, і Міхо напевно вже готується до парламентських виборів. І дійсно, за 3 рочки поневірянь після указу Порошенка, вийшла непогана відпустка.