Перед виборами всі говорили з приводу Зеленського, що не можна робити президентом країни коміка. Проте, набирати коміків у Верховну Раду і працівниками в ЗМІ – це для нашої країни повністю нормально. Так, після чергового конфлікту нардепа Сергія Лещенка звинуватили в харрасменті. Причому зробив це, як не парадоксально, чоловік.
Журналіст Андрій Дзиндзя заявив, що Сергій Лещенко на черговому засіданні Верховної Ради запропонував йому … як би це м’якше висловитися … зайнятися оральним сексом, на що Дзиндзя відповів, що скоро нардеп сам робитиме те, що запропонував йому. Після цього журналіст звинуватив Лещенка в харрасменті! Ось такі речі відбуваються в кулуарах української політики. Якщо в США і Європі харрасмент вважається, перш за все, проблемою домагань до жінок, то в нашій країні парламентарії домагаються до чоловіків. Українські реалії настільки суворі…
Зрозуміло, сам Лещенко все заперечує. Каже, мовляв, нехай у дзеркало на себе подивиться, які йому непристойні пропозиції. Загалом, все в дусі української політики. Спочатку щось сказати або зробити, а потім робити вигляд, що “я не я, і хата не моя”. Це українська влада вміє робити якнайкраще.