Ігор Суркіс не зраджує собі. Напевно, у нього в кабінеті стоїть золотий зразок конспектів Валерія Лобановського. Інакше зрозуміти таку маніакальну тягу до тренерам, які грали під керівництвом Валерія Васильовича або асистували йому, важко. І черговий шорт-лист виявився, звичайно ж, пов’язаний саме з цими людьми.
Перший варіант – нинішній тренер команди Олександр Хацкевич. Все активніше розкручуються чутки, що його можуть і не звільнити після сезону, а дати новий контракт. До честі Олександра Миколайовича, цілий ряд молодих гравців, що заграли в основі, можна назвати його заслугою. Але його прямолінійність? Але його результат? Але швидке досягнення стелі цими наймолодшими гравцями?
В одну річку не ввійдеш двічі. А тричі – можна. Майбутнє Хацкевича залежить від того, чи погодиться Олексій Михайличенко очолити команду. Олексій Олександрович вже двічі керував командою, і навіть чемпіонство вигравав. Ось тільки з моменту свого останнього пришестя в київський клуб, він більше не приймав жоден інший колектив, працював у структурі клубу. У цьому аспекті виникає і питання, а чи буде кумівство при Олексію Олександровичу? Його син, Богдан Михайличенко, зараз грає в оренді в Зорі, причому цілком успішно.
Третій, найменш очевидний варіант – Юрій Калитвинцев. Людина, яка пройшла через всі структури київського Динамо, і навіть працювала зі збірними України, від Ю-19, до національної. Найбільший успіх-виграш на чемпіонаті Європи 2009 року зі збірною України до 19 років. Ось тільки робота Юрія Миколайовича в московському Динамо в 2016-2017 роках виглядає таким жирним плямою на його біографії. Не зрозуміють, ви ж знаєте.