Історія пам’ятає ті прекрасні часи, коли Ілон Маск звертався до росіян з наміром придбати ракету для своїх запусків. І на це глава Роскосмосу Дмитро Рогозін порадив йому запускати супутники на орбіту на батуті. Батут у SpaceX виявився міцним, і витримав навіть більше пусків за 2018 рік, ніж російський.
Ілон Маск продовжує підривати космічну галузь новими досягненнями. SpaceX провела другий вдалий запуск ракети Falcon Heavy з корисним навантаженням. При цьому Маску знову вдалося провести успішну посадку прискорювачів і першого ступеня носія. Значить, Ілон наступного разу знову непогано заощадить на пуску.
Falcon Heavy розглядається, як ракета-носій для пілотованого космічного корабля Crew Dragon. SpaceX також встигла провести випробування літального апарату, і вони виявилися успішними. Корабель вийшов на орбіту і дістався до МКС. Наступний запуск буде вже з пасажирами.
Як показала історія, при бажанні можна освоїти виробництво і батутів, і космічних кораблів. Цікаво, Рогозін і Роскосмос кусають лікті через свої висловлювання? Адже з досягненнями SpaceX вони б дуже непогано прорекламували свої ракети-носії. Ну що ж, тепер пану Рогозіну доведеться замовляти батути. Інакше Маска з його першими ступенями вже не наздогнати за кількістю пусків.