Після матчу з Маріуполем, президент Динамо Ігор Суркіс дав об’ємне інтерв’ю, в якому розповів про вектор команди, а також висловив свою думку щодо Віктора Циганкова.
Суркіс зазначив, що команда обрала вектор розвитку молодих футболістів, але тим не менш, він готовий вийти на ринок і підписувати більш досвідчених гравців. За словами Ігоря Михайловича, він звернувся до команди, і сказав, що футболісти не виконують своїх обов’язків, то доведеться вдаватися до радикальних заходів.
Суркіс розповів і про розмову з Володимиром Шепелєвим. Він запитав у нього, чому він намагається шукати Циганкова, коли перед ним ворота, і можна завершувати атаку самому. Відповідь Шепелєва: “Я хочу, щоб Вітя став кращим бомбардиром чемпіонату”. Ігор Михайлович зазначив, що той гол, який в останньому матчі забив Циганков, може виконати тільки справжній майстер.
Разом з тим, Суркіс зазначив, що Циганков дещо здав, але за словами президента Динамо, Віктор і сам це розуміє. Ігор Михайлович вважає, що молодому гравцеві поки не вистачає впевненості в собі.
Наприкінці інтерв’ю, Суркіс зазначив, що хотілося б вигравати чемпіонат і кубок, але поки команда ще не готова. На думку президента Динамо, всі гравці повинні рівнятися на Циганкова, тому що він лідер і приклад для наслідування кожному.