Кіндери, мабуть, були найприємнішим спогадом з дитинства для людей, чиє дитинство припало на дев’яності і нульові. Ви ж пам’ятаєте, як всі божеволіли по цих шоколадних яйцях, і намагалися зібрати чергову колекцію іграшок, якою виробники прямо заманювали нас до прилавків і змушували влаштовувати істерику батькам? Але рано чи пізно, дитинство проходить. Але не у всіх.
В одному з ТРЦ Києва сталася історія, про яку мріє кожна дитина. Чоловік намагався вкрасти в місцевому супермаркеті кіндери, але не вийшло. Причому товариш не задовольнявся малим, намагаючись винести “чарівних яєць” відразу на 7 тисяч гривень. І дійсно, що взяти з одного або двох? І не наєшся, і колекцію не збереш.
Цікаво в цій історії тільки одне. На що розраховував товариш, коли намагався провернути цей маневр? Ну звичайно, нікому ж не здасться дивним, що якийсь мужик у віці 30 + висипає кіндери з усіх коробок в пакет, а потім кладе цей самий пакет в рюкзак. Зрозуміло, щоб було зручніше донести до каси. Хіба може бути інакше? Любителя солодкого помітила охорона і передала копам. Тепер йому доведеться зібрати колекцію штрафів або громадських робіт.