Київське Динамо на офіційному сайті оголосило про підписання Уругвайського вінгера Карлоса де піни. 27-річний футболіст виступатиме в команді під номером 14. За повідомленнями ЗМІ, гравець перебував на перегляді весь останній тиждень.
І варто було б зрадіти фанам киян, мовляв, посилення підвезли. Та тільки ніхто так і не розуміє, на кой таке посилення взагалі потрібно. По-перше, дивлячись на список вільних агентів Динамо, підписаних за останні 2 роки, мимоволі задаєшся питанням: це взагалі що за люди? Приїхали хлопці Київ подивитися, та підзаробити на жирних контрактах Ігоря Суркіса.
По-друге, Де Піна сидів без клубу 3 місяці. І вже грав в Європі. Ну як грав, числився. З початку в другому дивізіоні Англії, в Міддлсбро, потім у другому дивізіоні Іспанії, в Ов’єдо. В цілому в цих командах він награв аж цілих 600 хвилин ігрового часу. За 3 роки. Короткострокове повернення на батьківщину також, м’яко кажучи, тріумфальним не вийшло, і всього через рік з Де Піною розірвали контракт.
По-третє, Де Піна – зовсім вже не молодий, перспективний талант, а гравець в самому розквіті сил. Який награв в кар’єрі всього нічого. Той самий Вітор Буено, якому в Києві не дали шансу, був набагато молодшим. А ще є молодий Цитаїшвілі, прямий конкурент Де Піни зліва. І Сидклей, який зараз основний.
Контракт з Карлосом підписаний до кінця сезону, тобто фактично на 9 матчів. Грубо кажучи, перегляд з підвищеною відповідальністю. Але все одно залишається невідомим, чим же таким уругваєць зміг вразити тренерський штаб Динамо, що йому всього-то через тиждень контракт видали. Здається, це формула успіху для всіх гравців, хто хоче непогано заробити. Попроситися потренуватися з Динамо. Хоча у Папи Гуйє не вийшло, мабуть, старий Папа всі поля в Конча-Заспі піском посипав.