НАБУ - коррупция в коррупции

Відомий принцип: “не можеш побороти-очоль” працює в Україні якнайкраще. Особливо кумедно це виглядає щодо корупції в Національному антикорупційному Бюро. Зокрема, після скандалу про розкрадання в “Укроборонпромі” виявилося, що і співробітники НАБУ, які розслідували цю справу, опинилися під підозрою.
Артем Ситник прийняв рішення відсторонити керівника Головного підрозділу детективів, а також двох слідчих з даного підрозділу. 16 квітня результати справи були передані на розгляд Дисциплінарної комісії НАБУ. Саме цей орган і вирішить, чи було допущено правопорушення в діях детективів.
В рамках справи було проведено 23 опитування, а розслідуванням проти колег займалися відразу 5 детективів. В рамках розслідування вивчили листування співробітників НАБУ і представників “Укроборонпрому”, а також компанії “Оптимумспецдеталь”.
Співробітникам НАБУ ставилися приховування інформації з листування, розголошення детективами оперативної інформації третім особам, можливе отримання подарунків. Більше того, до цієї справи раптово приписали і порушення в розслідуванні справи проти “Укрзалізниці”. Коли в нашій країні потрібно знайти винного, всі засоби хороші.