Людство мріє про колонізацію інших планет. Але виникає резонне питання: навіщо? Щоб і їх угробити так само, як ми знищуємо нашу Землю? Вже щось, а вбити власний дім для нас – це, таке відчуття, завдання № 1. Екологи в черговий раз б’ють на сполох – рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері Землі побив новий рекорд.
Фахівці зафіксували концентрацію СО2 на рівні 415 ppm. Для розуміння, аналогічний рівень загазованості на планеті спостерігався 3-5 мільйонів років тому. Причому професіонали відзначають: рівень зростання викидів залишається високим. Справедливості заради, варто відзначити, що в цьому не тільки вина людини, але і деяких природних явищ. Однак наша “заслуга” в підвищенні концентрації, на жаль, варта уваги.
Населення планети дуже старається, щоб добити атмосферу планети. Постійні викиди отруйних речовин, спалювання вугілля, нафто – і газопродуктів – все це вже призвело до того, що концентрація СО2 на планеті така, якою була в часи, коли середня температура була на 3 градуси вище, а рівень світового океану – вище на 20 метрів. На жаль, ні про яку свідомість говорити не доводиться. В гонитві за грошима, ми незабаром можемо залишитися без дому.