Про німецьку якість легенди ходять. Це вам не китайці якісь, німці не вміють робити погано. Ліки, які можуть нашкодити здоров’ю? Та ви що, це неможливо! Скрізь, крім Росії. У Москві знайшли підроблену німецьку віагру. Що ж ще могли підробити?
Німецька фармацевтична компанія Pfizer опинилася в центрі скандалу в Росії. В одній з аптечних мереж знайшли найпотужніше джерело чоловічої сили, якщо не сказати, убивче. Виявилося, що недбайливі співробітники фармацевтичного гіганта примудрилися закупити таблетки не на заводі, а десь в підвалах Бібірево, після чого відправили цей прекрасний коктейль на прилавки московських аптек.
Подвійна небезпека цього приголомшливого препарату виявилася в тому, що у разі передозування можна було відправитися до творців цієї самої віагри. Адже ні для кого не секрет, що чоловіки не зупиняться ні перед чим, щоб показати, що вони ще огого! І ось це захоплене “огого” перетворилося в розстроєне “ого” німецьких представників, коли їм виставили чек на мільйон рублів, і порадили самим пити цю гидоту.