Досить авторитетний професор з Оксфорда на ім’я Янг-хе Чі переконаний, що рептилоди вже давно ходять серед людей. Він представив свою теорію у власній книзі під назвою “Відвідування інопланетян і кінець людства”.
«Вони приходять не заради нас, а заради себе, власного виживання. Але їх виживання, насправді, це і наше виживання – виживання всієї біосфери», – переконаний професор. Він вважає, що інопланетяни хочуть увійти з нами в сексуальний контакт і створити гібридну расу, яка виживе після змін клімату.
Поки ж вони просто вичікують, і з’являться, якщо світ опиниться перед обличчям серйозної загрози – наприклад, якщо Росія і США увійдуть у відкриту ворожнечу. Поки ж, на думку чокнутого професора, інопланетяни знаходяться у власній біосистемі, яку звичайна людина не бачить – а ось йому вдалося. У книзі він описав 4 види “зелених чоловічків”: схожих на комах, рептилоїдних, високих і маленьких. У квітні вчений направив заявку в Оксфордський союз, щоб обговорити цю животрепетну тему, але йому відмовили. Сорян, але не до рептилоїдів поки.