Нарешті сталося диво, якого чекали цілий місяць. Інавгурація нового президента Володимира Зеленського все-таки пройшла. І в її ході Зе! сказав чимало цікавого.
Перше і найголовніше: Верховна Рада 8 скликання – бай-бай, хлопці. Зеленський розпускає ВР. Киянам приготуватися: кількість жебраків в метро скоро різко збільшиться, а на Центральному вокзалі поліції доведеться розбороняти циган, що б’ються з дивними людьми в рваних костюмах за впали 5 гривень.
Ну а Центральний Автовокзал поділять екс-генпрокурор Юрій Луценко, екс-керівник ВСУ Степан Полторак і екс-глава СБУ Василь Грицак. Володимир Зеленський оголосив про те, що зазначені панове також залишаються без роботи. Грицак вже приготувався, і заздалегідь подав у відставку.
Також Володимир Зеленський заявив, що потрібно зробити все для того, щоб українці поверталися додому з-за кордону. І нас, виявляється, не 40 мільйонів, а добрих 65. На думку Зе! всі ці люди повинні привезти в нашу країну свій досвід і європейські цінності, допомогти у будівництві нової країни. Зазначив, що готовий дати громадянство кожному українцю, який проживає за кордоном, і бажає розвивати Україну.
Зеленський заявив, що готовий на все, щоб наші громадяни не гинули на війні. Крім того, він підкреслив, що не може бути сильної армії в країні, де влада не поважає людей, які вмирають за свою державу. В кінці звернення, Зе! попросив чиновників не вішати його портрети в кабінетах. Він зазначив, що він не ідол, і не ікона.
Зеленський пообіцяв зробити все для того, щоб у найближчі 5 років українці не плакали. Ну що ж, Петро Олексійович у свою каденцію теж багато чого обіцяв (АТО в 3 дні, да-да). Як не крути, а хусточки у громадян нашої країни припасені завжди. І на жаль, при всіх попередніх президентах, вони незмінно знаходили своє застосування.