А кажуть, що відеоігри – не зло, і не провокують агресію. Ну може бути це дійсно правда, але те, що якщо занадто довго грати, можна з’їхати з глузду – незаперечний факт. І черговим доказом виступив якийсь товариш з П’ятигорська. Геймер, стример, і просто володар прекрасної прізвища Заїкін.
Смеркалось. Весна прийшла в П’ятигорськ, а разом з нею з’явилися і перші багаття, на яких спалювали чарівне листя та інше сміття. І насолоджуватися б жителям міста цими прекрасними ароматами на балконі, якби раптом не з’ясувалося, що блаженний аромат диму йде звідкись з сусідньої квартири. Очамрілі сусіди одразу ж викликали пожежників, які, прибувши на місце, побачили вельми незвичайну картину.
Руїни, немов на полі бою, і похоронне багаття, Підтримуваний за допомогою … грошей! Саме в такому вигляді квартира Сергія Заїкіна зустріла працівників МНС. Геймер спочатку розгромив своє житло, а потім розвів посеред нього багаття, підкидаючи туди купюри. Благо, спалити встиг небагато. Всього 20 тисяч рублів.
Як докотився до життя такий? Старі-добрі ігри. Заікін практично не виходив з квартири, не підтримував зв’язок із зовнішнім світом, і все грав-грав-грав. Та мабуть, тим нещасливим ввечері щось пішло не так. Не то героя вбили, не то команда геймера виявилася безглуздою, але у хлопця остаточно вилетіли шурупи з даху. Тепер він зможе частіше дихати свіжим повітрям. Все-таки в психлікарні є прогулянки і трудотерапія.