Співробітники СБУ на адміністративному кордоні з окупованим Кримом затримали чоловіка 1972 р. Як пізніше з’ясувалося, товариш воював за ДНР, і навіть був добре знайомий з паном “Гіві”, у якого сильно пригоріло в 2017 році. Колишньому бойовику пред’явили звинувачення за статтею 258 КК України.
Йшов-йшов хлопець до успіху, та ніяк не міг дійти. Не складалося у нього по життю. Спочатку намагався заробити, будучи водієм бойовиків в 2014 році, але оскільки платити йому не вважали за потрібне, вважав за краще звільнитися. Потім він подався в батальйон “Сомалі”, яким командував особисто “Гіві”. Там йому дали кличку “Чингіз” і відправили лускати насіння на КПП.
Однак чи то ідеї самопроголошених республік виявилися далекі від “Чингіза”, чи то насіння виявилися несвіжими, але товариш віддав перевагу мирне життя. Оскільки в рідному Донецьку з цим виявилося проблематично, він вирішив поїхати в Москву, а звідти і в Крим, на “будівництво століття” – Керченський міст. Ось тільки і там пану, прозваному ім’ям Великого Монгола, платити не захотіли. Оскільки орди під рукою не виявилося, пане зволив поїхати в Україну з невідомими цілями. Може, хотів найкоротшим шляхом в Донецьк повернутися, а може і збирався поїхати за “брудними фашистськими грошима” в Київ. Як би там не було, не фартануло.
Або навпаки? Якщо раніше “Чингізу” потрібно було ріпу чухати на тему, що завтра поїсти, то тепер ця проблема вирішена для нього років на 20. Та й режим цілком собі схожий на армійський. Навряд чи в його житті щось зміниться. Тільки за комуналку платити не доведеться. Все безкоштовно, чистий комунізЬм.