Як тільки не знущалося людство над релігійними символами. Але мабуть те, до чого дійшли в Польщі-апофеоз всьому. В одному з місцевих міст жінка поширювала зображення ікони Божої Матері. Здавалося б, що в цьому такого? Все б нічого, якщо не враховувати маленький нюанс. Німб, зображений навколо голови, був розфарбований в кольори прапора ЛГБТ.
Поляки були в люті. Глава МВС країни Йоахім Брудзинський заявив, що це була профанація святого образу, і подякував поліції за оперативну і злагоджену роботу при затриманні. І дійсно, щоб затримати такого небезпечного злочинця, треба ж було провести цілу спецоперацію!
Брудзинський також написав, що ніякі заклики до свободи і толерантності не дають права ображати почуття віруючих. Проте, в Польщі напевно трапився колективний когнітивний дисонанс. З одного боку, і віруючих ображати не можна, а з іншого тільки спробуй щось протиставити ЛГБТ, як тебе потім тут же затаврують гомофобом, і будуть вимагати відставки під вікнами уряду. Разом з тим, перемогли традиційні цінності, а з ними, мабуть, і здоровий глузд.
Жінці пред’явлено звинувачення в образі почуттів віруючих і зловживанні об’єктом релігійного культу. Дана стаття передбачає в Польщі до двох років тюремного ув’язнення. Чекаємо відповідної реакції ЛГБТ, вона повинна послідувати дуже скоро.