Двукратный чемпион ММА осиротел

Дворазовий чемпіон MMA Магомед Юнусілау залишився без батька. Напередодні його забили на смерть троє поліцейських, яким було просто нічого робити. Хороші часи настали, коли правоохоронці від нудьги вже самі вбивають людей. Перемогла Росія злочинність, що копам вже і робити нічого.
Троє поліцейських йшли по Орехово-Зуєво, І побачили чоловіка неслов’янської зовнішності. Робити ж нічого, так і почали знущатися над ним, жартувати з приводу його походження, і навіть намагалися затримати. 46-річний Суллі Юнусілау забіг в аптеку і попросив викликати поліцію, але поліція ж була тут як тут. Копи зайшли за ним, і забрали з аптеки, після чого сильно побили.
Сулли Юнусилау не пережив побоїв, його госпіталізували з набряком головного мозку, і він помер у лікарні. “Правоохоронці” тепер перебувають під слідством, і краще б їм відправитися у в’язницю років хоча б на 10. Кавказька кров гаряча, і якщо копів не врятує правосуддя, то швидше за все, його зробить сам Магомед. Навряд чи йому страшна в’язниця після такого.