Поки ще чинний президент України Петро Порошенко настільки зайнятий державними справами і передачею справ новому главі держави, що навіть не має зайвої години для того, щоб виконати свій обов’язок. Генпрокуратура надіслала Порошенку повістку з вимогою з’явитися на допит у справі Євромайдану. Петро Олексійович вважав, що негоже холопам царя від царських справ відривати, і проігнорував повістку без пояснення причин.
Генеральна прокуратура повинна була допитати Порошенко в рамках розслідування вбивств на Майдані в 2014 році. Так-так, по тій самій справі, яка вже відсвяткувала п’ятирічний ювілей, і по якій досі не притягнули до відповідальності жодної людини. Президент проходить у справі в якості свідка, і судячи з його ставлення до повістки в ГПУ, йому все одно, чим ця справа закінчиться.
І адже могли ж представники поки що чинного президента зателефонувати в Генпрокуратуру, пояснити причини, чому Петро Олексійович не може прийти, попросити перенести допит, якщо йому незручно 7 травня до 10: 00. Ну хіба мало які проблеми могли виникнути? Може, важливі державні переговори, а може просто не виспався людина, і не захотів так рано приїжджати. В нашій країні тільки й мріють, що колись “не виспався” стане поважною причиною для неявки.