Немає межі щедрості душі російської, якщо тільки мова не йде про самих росіян. А ось подбати про інших – це завжди будь ласка. Після підписання закону про спрощення правил отримання російських паспортів для жителів Донбасу, президент РФ Володимир Путін підписав і ще один закон. Тепер спрощено правила отримання громадянства Росії для деяких категорій українців.
Зокрема, отримати російський паспорт за спрощеною процедурою можуть громадяни України, які до 18 березня 2014 року проживали в Криму. Однак, зрозуміло, не все так просто. Крім дотримання цієї умови, екс-кримчанам також потрібно надати ряд документів, у тому числі дозвіл на тимчасове проживання, вид на проживання в Росії або посвідчення біженця.
Велика щедрість государя російського, можна навіть сказати, нечувана. Для тих, хто не в курсі правил отримання громадянства в РФ за старими правилами. Для цього на території країни потрібно прожити 5 років, і мати всі ті ж документи. Путін продовжує знущатися над кримчанами, і загравати з органами міжнародного права, не соромлячись порушувати його у відкриту. Ох і дограється Володимир Володимирович…