Виконуюча обов’язки мера Ірпеня Анастасія Попсуй приголомшливо справляється зі своїми завданнями. Вона настільки успішна у своїй діяльності, що добрий Ірпеньводоканал навіть виділив їй персональну робочу машину. Раптово це був лімузин. Ну звичайно, адже у Водоканалах на інших автомобілях просто не їздять.
За інформацією Prozorro, в користування Попсуй передали Volkswagen Passat Limousine Elegance, оснащений бензиновим двигуном 1.8 літра з коробкою-автомат. Він обійшовся в 885 тисяч гривень. За інформацією Держказначейства, за нього гроші були перераховані відразу в автосалон. При цьому ніякі тендери не проводилися.
Відповідно до декларації Попсуй, у неї є автомобіль. Але мабуть, чиновники дуже переживають за збереження її особистої машини на поганих дорогах, які залишилися від “папєрєдніків”. Причому Honda CR-V обійшлася їй всього в 1000 доларів. Як вважають активісти з руху “Чесно”, ціна машини була занижена в 10 раз, щоб уникнути оподаткування. Крім того, за заявою активістів, Попсуй декларувала доходи за межею бідності. Бідна-бідна чиновниця, як церковна миша. І їздить на дешевій машині. Ну не можна ж так, повинен хоча б водоканал допомогти.
Говорите, в Києві нерухомість дорога? Неправда. Анастасія Попсуй знає, як купити дешевше, або просто дуже добре вміє торгуватися. За повідомленням “Чесно”, вона купила квартиру за ціною 3.2 тисячі гривень за квадрат, при тому, що ринкова вартість аналогічної нерухомості – 10 тисяч гривень за квадрат.