Як же любить Кріштіану Роналду жест з розкритою долонею і п’ятьма пальцями, які він показує хейтерам, символізуючи п’ять виграних Кубків Чемпіонів. Однак шостого не буде. Принаймні, в 2019 році. Ювентус після нічиї 1:1 на виїзді, вдома примудрився програти Аяксу 1:2, і пішов геть.
Завдання, яке стояло перед головним тренером Юве Массіміліано Аллегрі знову не виконане. Всі давно знають, що в Італії “Старій Синьйорі” вже не цікаво. Вони виграють чемпіонство вже 8 років поспіль, але головний трофей – Ліга Чемпіонів залишається недосяжним.
Школярі з Аякса примудрилися спочатку вибити колишню команду Роналду – Реал, а тепер і нинішню – Ювентус. Власники амстердамського клубу напевно вже хитро потирають руки, уявляючи, скільки можна заробити на футболістах. Команда вже здобула понад 100 мільйонів євро тільки за участь в ЛЧ і проходи далі. Також Аякс вже продав Френкі Де Йонга в Барселону за 75 мільйонів євро + ще 11 млн бонусів. Але ж ще є Давид Нерес, Хакім Зіех, Донні Ван Де Беек, ну і звичайно ж головна зірка – Маттейс де Лігт. З такими успіхами Аякс зможе забезпечити собі ще років 10 безбідного існування, а тюльпанові поля Голландії засіяти газоном, і зробити там одну велику футбольну академію.