Якщо ви прочитали заголовок і болісно намагаєтеся згадати, що це за ANNA MARIA така, не переживайте – ви не самотні. Це середньої руки зірочки, які виїжджають лише за рахунок чарівної рудості і фантазії всяких збоченців, які бажають опинитися між двома близнючками. Ми чесно намагалися виявити у дуету вокальні чи інтелектуальні дані, або хоч якісь зачіпки за оригінальність і зрозуміли: їхтамнет. Може бути, саме тому, напередодні вирішального фіналу Нацвідбору на Євробачення, цей кримський недо-дует вирішив випендритися в інтерв’ю журналісту Роману Скрипіну, а вийшло, що злив сам себе.

Snimok-e`krana-2019-02-22-v-08.30.35-e1551086744741
– Чий Крим? Крим наш! Мій і моєї сестри. Це наше місце, наша земля.
– Що сталося з Кримом?
– Україна втратила Крим!
І понеслася. Україна втратила Крим, Анямаша втратила страх, а політики, зірки, шанувальники, ЗМІ та всі інші влаштували синхронну «темну» Зіті і Гіті від української естради.
Спочатку ANNA MARIA потрапила під роздачу самого Скрипіна, який назвав дівчат «поганою ватою».
Потім надійшов коментар від міністра культури України та віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка.
“Національний відбір на «Євробачення-2019», на жаль, ВЖЕ став частиною гібридної війни Росії проти України. В результаті участі у відборі ми відмовляємося від артистів, гастролюючих на території держави-агресора або тих, що не визнають територіальної цілісності України, – зазначив він, очевидно, маючи на увазі Анну Марію.
У Криму за надто балакучих дамочок заступився так званий голова кримської громадської палати Григорій Іоффе і сказав, що буде радий бачити дівчат з концертами в Криму, передає видання “РИА Новости”. Ну, судячи з усього, після всього, що дівчата наговорили Скрипіну, єдине місце, де їх будуть раді бачити – це на безлюдних кримських пляжах.
“Те, що ці дві молоді виконавиці не повелися на політичну провокацію, що вони говорили дуже щиро, це, не втручаючись у політичні нетрі, говорить про те, що вони гідні і дуже справжні кримчанки”, – заявив Іоффе.

Ще одним прихильником полум’яного дуету виявився одіозний Михайло Добкін, який в Twitter у Радіо Свобода поліз захищати дівчат матом, і навіть попутно придумав неологізм для співачки Джамали.

dobkin
“Пі*орша ваша Джамала, та й ви, г*іди, від неї недалеко пішли». – написав Добкін. Миша, так собі коментар, давай по-новій.
Мама – вона завжди мама. Жінка, яка справила на світ цього Омена в квадраті, цілком підтримує Анну Марію. Каже, багато кримчан думають так само.
Лариса Опанасюк, мама фіналісток Національного відбору на “Євробачення – 2019” з дуету Anna Maria (Ганни і Марії Опанасюк) поділилася своїми емоціями після їх виходу у фінал конкурсу. Про це повідомляє П’ятий канал.
Мама сказала, що близнючки плакали, коли судді поставили їм низькі бали через позицію по Криму. Ну так, плакали, кололися, але продовжували втирати дичину.
До речі, може і кололися. Тому що позиція Анни-Марії дуже далека від тверезості і розсудливості.
“Я ними просто пишаюся, тому що вони дуже гідно виступили”, – додала мати сестер Опанасюк. Крім того, вона зазначила, що багато людей в Криму і в Україні “думають точно так само, як і сестри”. Після цього горда сепарськими доньками матуся загриміла в “Миротворець”. Тепер в базі ” Миротворця “в розділі” Чистилище” можна побачити імена Лариси і Олександра Опанасюков.

1116942_6448618

А між іншим, вони проживають в Криму і є вірними служителями окупантів. Лариса, зокрема, є заступником голови місцевої “Ради міністрів”, має медаль за “повернення Криму” і пропагандує залучення молоді до про-російської агітації. Батько рудих ватниць – відомий суддя в Криму, який нещодавно пішов у відставку. Як два юриста не змогли навчити дочок тримати язик за зубами і коректно відповідати на каверзні питання – неясно.
Підсумок: естрада пересварилася, у Добкіна панічна атака, батьки в Миротворці, політики голосять про гібридну війну, а на Євробачення все одно поїде MARUV, яка, у своєму незмінному стилі Домінантки нагнула і Анну, і Марію, і взагалі, дівчата плели весь сир-бор даремно. Невдобненько вийшло, а головне – даремно.
Дует повинен змінити піар-менеджера, а то все погано.