Рада Безпеки ООН збереться щодо екстреного скликання через прийнятий закон про українську мову. Хто ініціатор позачергового засідання? Мабуть, довго гадати з цього приводу не доведеться.
У Росії знову свербіж з приводу ініціатив українських законодавців. І російські чиновники ніяк не можуть зрозуміти, чому в Україні розвивають державну мову-українську. Традиційні крики через поребрика ” ааааааа ущемляють!!!!!!!” для українців вже справа звична.
Засідання Радбезу відбудеться о 22:00 за київським часом. Якими будуть його результати? Експерти припускають, що Росію знову ввічливо попросять замовкнути. А українські представники могли б запитати у російських, як там справи у мов нацменшин на території РФ? Наприклад, у татарської? Або у башкирської, яка вже практично вимерла. А то бідним росіянам ночами не спиться з приводу того, як поживають нацменшини за кордоном, а як воно їм на своїй території… Та яка різниця? Дай волю, вони б в Татарстані знесли мечеті, і на їх місці побудували православні храми під керівництвом ЗАТ РПЦ.