Скільки ж зброї на руках у населення? І найгірше, скільки ж одиниць цієї самої зброї дісталося ідіотам? Мабуть, переважна більшість. Саме тому повідомлення про стрілянину в різних містах України прибувають щодня за розкладом, як німецький експрес.
Черговий інцидент стався в Києві. В одному з місцевих закладів якийсь товариш перебрав, і щось йому не сподобалося, не то в обслуговуванні, не то в поведінці інших відвідувачів. Після недовгих сперечань, агресивний клієнт взяв мисливський карабін, і пальнув в підлогу. Однак знайшлися сміливі люди, які у нього зброю відібрали.
І що, товариш розгубився? Як би не так! Він просто пішов в машину, взяв пістолет Макарова, повернувся, і ще раз вистрілив в підлогу! Ось тільки вдруге вже не обійшлося. Фізику не обдуриш. Куля відлетіла рикошетом і потрапила в ногу мирному чоловікові, який просто сидів осторонь і закушував. Як з’ясувалося пізніше, він був журналістом. Після події “Ворошиловський Стрілець” просто сів в машину і поїхав.
Життю журналіста нічого не загрожує, але милиці доведеться прикупити. Поліція тут же оголосила план “Сирена” і перекрила всі виїзди з міста. То стрілка совість замучила, то зрозумів, що втекти йому не світить, то просто протверезів, але він сам приїхав в поліцію і здався без бою.