Поліція Сполучених Штатів розкрила одну з найбільших афер, націлених на отримання громадянства країни. В цілому в ній замішані близько 50 осіб, які проживали на території США (зокрема, в Техасі), і у В’єтнамі. Правоохоронці розкрили ім’я керівника компанії – ним була американка з в’єтнамським корінням Ешлі Йен Нгуен.
Ділки пропонували всім бажаючим скористатися послугою отримання паспорта США за спрощеною процедурою, завдяки фіктивним шлюбам. Іноземці вступали в шлюб з громадянами і громадянками Сполучених Штатів, і отримували право на видачу паспорта позачергово. Вартість отримання американського паспорта за такою схемою становила 50 000-70 000 доларів.
Бажаючі зверталися в агентство, де їм підшукували пару серед організаторів. Після того як іноземець домагався своєї мети, пара розлучалася, і все починалося спочатку. В аферу втягували все нових і нових учасників. Крім того, для більшої правдоподібності, зловмисники робили весільний фотоальбом (зі щасливими обличчями, інакше не повірять), підробляли документи про сплату податків, про місце роботи мігранта і т. д.
Головний хейтер мігрантів Дональд Трамп напевно сидить і потирає руки в своєму кабінеті. А співробітникам поліції, що розкрили змову, потрібно терміново прати кітелі і готуватися до вручення орденів.