Київський суднобудівний завод “Кузня на Рибальському” вирішив сьогодні піддати вогнику в новинні стрічки. У буквальному сенсі. За повідомленням очевидців, на підприємстві сталася пожежа. Люди в соціальних мережах повідомляли, що з території заводу йде густий, чорний дим. Пізніше стало відомо, що в “кузню на Рибальському” вирушила пожежна бригада.
Через кілька годин після загоряння в мережі з’явилося відео. Судячи по запису, загорілося одне з суден, яке в цей момент проходило ремонт. Станом на 12:30, пожежа була повністю ліквідована. Точна причина події поки невідома, проте вже з’явилася інформація, що загоряння сталося через зварювальні роботи, які проводилися на судні. За повідомленням ДСНС, на кораблі загорівся трюм і площа загоряння склала 100 квадратних метрів.
Тепер “Кузні” чекає тривалий розбір польотів (або запливів?). Хто там виявився таким талановитим зварювальником, що зміг спалити ціле судно на ремонті? В якому взагалі стані був цей прекрасний зварювальний апарат, що спровокував загоряння? Що на розібраному судні могло бути такого, щоб викликати таку серйозну пожежу? І добре б, щоб цей корабель виявився застрахованим. Хоча криворукі зварювальники навряд чи є страховим випадком.