Генеральний прокурор України Юрій Луценко вивів на чисту воду німецьких молдаван, які відкрили в нашій країні центр по торгівлі немовлятами. Звичайно, ці німці були не настільки молдаванами, щоб заявити відкрито “ми тут дітьми торгуємо”. “Благі справи” вони вершили під виглядом Клініки репродуктивної медицини BioTexCom.
“Управлінням з розслідування злочинів, скоєних на тимчасово окупованій території, військовою прокуратурою зареєстровано кримінальну справу за ознаками кримінальних злочинів з торгівлі людьми та ухилення від податків. У цій справі встановлено, що у 2010 році громадянами Республіки Молдова, які одночасно є громадянами Федеративної Республіки Німеччина, на території України організована діяльність медичного центру BioTexCom з надання медичних послуг в галузі репродуктивної медицини», — так дослівно заявили в генпрокуратурі.
Так, “лікарі” з Біотексу в 2011 році допомогли подружжю з Італії самим нахабним чином сперти немовля. Все виглядало досить благообразно. Уклали з працівниками цієї псевдоклиники договір на здійснення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) методом сурогатного материнства і заплатили 30 000 євро. От тільки жоден з батьків не дав свого біоматеріалу. Папа пошкодував сперми, мама не розщедрилася на яйцеклітину. А навіщо, якщо завжди є дурна українська дівчина, готова народити італійцям дитя невідомо від кого.
Коли незрозуміло чиє чадо з’явилося на світ, італійці заплатили належні гроші, за допомогою підроблених документів зареєструвалися батьками малюка і з урочистими посмішками на обличчях повезли його в сонячну Італію. Сурогатна мама виручила 6000 євро, клініка – 32 000. Там, де крутяться божевільні бабки, про благополуччя дитини ніхто не думає.
«На жаль, приблизно таке співвідношення було у всіх випадках, а їх більше тисячі на території України. Факт повідомлення завідомо неправдивих відомостей про походження дитини був виявлений правоохоронними органами Італії, які провели необхідну експертизу, що спростувала можливість походження дитини від подружжя — громадян Італії. Фактично ні в одного, ні в іншого чоловіка ДНК не збігається з ДНК їх дитини. У зв’язку з цим в Італії немовля переведено в дитячий будинок, а ці двоє громадян притягуються за законами Італійської Республіки до відповідальності”, – повідомив він.
Є і зворотний бік медалі: ні в чому не винний малюк в дитбудинку, батьки ось-ось сядуть у в’язницю, проте все законно.