Як можна засмутити українців найсильніше? Повідомити про мінування Верховної Ради і Кабміну. І щоб повідомлення виявилося фейковим. Як у тому давньому, бородатому анекдоті про палаючу Верховну Раду і людей, які просять допомогти, хто чим може. “Ну літрів 10 бензину можу дати” (с).
У столиці України в черговий раз повідомили про замінування державних урядових будівель. Крім того, “під гарячу руку” жартівника також потрапили центральний автовокзал, аеропорт “Київ” центральний залізничний вокзал і залізнична станція “Дарниця”. Правоохоронці провели евакуацію з усіх вказаних будівель і займаються пошуком.
Ймовірність того, що ніхто нічого не знайде, а “дзвонар” виявиться звичайним жартівником – велика. Ні, ну за таке безумовно потрібно садити років на 10! Причому не тільки за помилковий дзвінок, але і за образу почуттів українців. Ех, а стільки надій покладали на уявного мінера, стільки надій… Мабуть, якщо доживемо до того дня, коли хто-то дійсно це зробить, українці присвоять звання “Народного Героя” і будуть качати на руках всією країною.