У Львівській ЗОШ № 93, виявляється, є уроки християнської етики. І особливо комічно, що викладач на уроках цієї самої етики розповідає дітям про статеве виховання. На цьому смішна частина закінчується, і починається страшна. А заодно і сумна. Вчителька розповідала школярам, що якщо піти в туалет після гея, можна померти.

У мережі з’явилося відео, на якому викладачка розповідає дітям про те, що геї – зло. На цьому записі вона каже, що чоловіки в спермі носять Господа Бога з неба (???), і що якщо пхати статеві органи куди попало, то народжуються виродки і гади. А якщо піти в туалет після гея – вмираєш. У цій тираді прекрасно все. Таке собі абсолютно альтернативне статеве виховання.
Відео викликало великий резонанс в мережі. Директор навчального закладу заявив, що це все брехня і провокація, вчительку спровокували, і змонтували відео. Разом з тим він сказав, що викладачку звільнять після закінчення навчального року. Не менш вражаюча реакція: якщо відео – монтаж, то за що ви тоді звільняєте вчительку?
В цілому, це гнітюча ситуація, і ще один сигнал, що ні в якому разі не можна довіряти вчителям з релігії викладати дітям статеве виховання. І цікаво, які можуть бути уроки християнської етики в світській державі? А чому тоді немає уроків мусульманської, буддистської, пастафаріанської етики в кінці-кінців?