А кажуть, що в нашій країні з водіями біда. Нам ще дуже далеко до педантичних німців, яким якщо вже й треба кудись потрапити, то вони обов’язково потраплять (причому в строк). Зокрема, в Дортмунді некерований автомобіль Renault Trafic звідкись з’явився на території аеропорту. І зупинити машину зміг тільки урядовий літак Ангели Меркель.
Самого канцлера Німеччини на борту не було, вона вже покинула його і вирушила виконувати передбачену програму. Разом з тим, в літаку було три члени екіпажу. Благо, ніхто з них не постраждав. На даний момент представники Бундесверу займаються оглядом пошкоджень на літальному апараті, і готуються до його відновлення.
Передбачувана причина події теж виявилася досить кумедною. Повідомляється, що Меркель вийшла з літака, і вирушила якраз в цей самий Renault Trafic. За кермом сиділа співробітниця аеропорту, яка так перехвилювалася від цієї зустрічі, що забула поставити авто на ручник. І в один момент машина просто покотилася вперед. Ось що таке справжня близькість влади до народу. Цікаво, чи пробачить їй фрау Меркель настільки прикру помилку?