Так мріяли жителі Донбасу про свою “незалежність”, що навіть масово почали отримувати “паспорта ДНР і ЛНР”. Та ось біда, виявилося, що з цією макулатурою навіть в Росію спочатку пускати не хотіли, що вже говорити про цивілізований світ, який і не думав визнавати псевдореферендумы про “незалежність” і псевдогражданство від недореспублик?
І придумали в Росії іншу фішку – вирішили видавати свої паспорти в спрощеному порядку. І знову цивілізованому світу не сподобалося. Україна на екстреному засіданні Радбезу ООН зажадала скасувати дану законодавчу норму. Представник країни Володимир Єльченко заявив, що такий крок автоматично означає визнання Росією незаконних ДНР і ЛНР, які офіційно “за поребриком” так і не визнані. Що також викликає когнітивний дисонанс у тубільців.
Цікаво, чи зраділи жителі Донбасу такому рішенню з боку Росії? Але це ще добре. Цікаве інше питання: чи розуміють вони, що цінність цих аусвайсів буде не дорожче, ніж цінність паспортів псевдореспублік? Можна запитати у кримчан, як їм живеться з книжечками, які нікому в світі не цікаві. А заодно кримчани могли б і розповісти, під якою подушкою зберігають українські паспорти, за якими обслуговуються в Україні і їздять за більш дешевими і якісними продуктами в Херсон або Новоолексіївки.