Найнебезпечніші вбивці бродять не по нічних парках і покинутих будівлях – вони чекають нас на полиці українських супермаркетів. Повідомляється, що 52% магазинів в Україні торгують товарами, термін придатності яких давно вийшов. Харчові отруїння аж до летального результату почастішали. Згідно зі статистичними даними, їх відсоток невблаганно зростає.
За інформацією експертів Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, було перевірено 829 українських компаній, які займаються роздрібною торгівлею, і з’ясувалося, що серед них 52% порушують права споживачів.
У більшості випадків виробники та реалізатори продуктів «сиплються» на продажу прострочених продуктів, також в цьому антирейтингу лідирують неправильні умови зберігання і дезінформація на етикетках щодо складу продуктів.
Тобто, під виглядом самого невинного джему або цукерки нам можуть продати буквально що завгодно – від ботулізму до ядерної хімії. Ось, чому українці так часто скаржаться на самопочуття. Будьте пильні і намагайтеся їсти тільки ту їжу, в складі якої впевнені. А краще – готуйте самі з окремих продуктів.