“Укрзалізниця” в КОІ-то повіки вирішила потурбуватися комфортом пасажирів. Зокрема, в компанії заявили, що змінюють формулу розрахунку вартості квитків, і включають в неї кондиціонування вагонів. Відтепер якщо у вагонах кондиціонери будуть несправні, то покупцям повернуть частину вартості.
Безумовно похвальне прагнення. Той самий рідкісний випадок, коли УЗ дійсно піклується про комфорт пасажирських перевезень. Разом з тим, за такою ініціативою виникає відразу кілька питань. Першочергове з них – а як довести факт того, що кондиціонер не працював? І скільки часу доведеться чекати, щоб пасажиру повернули гроші? Ну і врешті-решт, яка сума відведена на кондиціонування у вартості квитка? Якщо це 30 гривень з 300, то який сенс стояти в черзі заради цього?
Не забуваємо, що в “Укрзалізниці” є ще й старі вагони, де кондиціонери – як у собаки п’ята нога. Чи не краще заощадити на установці обладнання, і в цей рахунок купити хоча б 1-2 склада, крім старих “нічних” вагонів? Мабуть, все це – питання в порожнечу.