Світові лідери вітають, а інтернет вибухає мемами по 73 сектор НСК “Олімпійський”, який засвітився на тому самому відео, де Зеленський викликав Порошенко на дебати. Центрвиборчком опрацював 85% протоколів. Перемагає Зе! з результатом 73.2%. У Порошенка всього 24.46%.
Більше того, Зеленський примудрився “зібрати” майже всі області України. Він лідирує всюди, за винятком Львівщини, де консервативна громадськість віддала перевагу чинного президента. Поки що діючого. Висловлюючись спортивною термінологією, це винос в одну хвіртку. Експерти очікували більш насиченої боротьби, а букмекери, які ставили на Зе!, радісно потирають руки в очікуванні чесно виграних грошей.
Зеленського вже встигли привітати президент США Дональд Трамп і глава Франції Еммануель Макрон. Забавно, що свої вітання надіслав і колишній “гарант” Віктор Янукович. Чи не думає Віктор Федорович, що з новим президентом в Україні забудуть його крадені шапки і золоті батони? Це вже навряд чи.
До офіційного оголошення результатів виборів ще 9 днів, але вже нічого не зміниться. Поки ще чинний президент Петро Порошенко визнав свою поразку ще після публікації результатів екзит-полів. Тому навряд чи варто чекати якихось оскаржень і протестів, не кажучи вже про черговий Майдан. Країна наїлася цукерок, тепер вимагає видовищ. Ну що ж, тепер цілих 5 років країні належить сміятися. Добре б, щоб від щастя.