У якій ще обстановці могли зустрітися два лідери країн, що активно прагнуть до ізоляції в світі? Звичайно ж, в університеті, де студенти скаржаться на, м’яко кажучи, не найприємніші аромати. У найближчі дні  Володимира Путін і Кім Чен Ин зустрінуться в Далекосхідному Державному Університеті, який розташований у Владивостоці, на острові Російський.
Та ось невдача, буквально напередодні зустрічі, одне з місцевих комунальних підприємств в черговий раз скинуло нечистоти в море. І тепер на території кампусу буквально нічим дихати. Що ж, може хоч це змусить нарешті задуматися про екологічну обстановку в місті?
Кім їде до Владивостока на фамільному бронепоїзді. Головне, щоб співробітники, які готували состав до відправлення, перевірили кондиціонери, і завезли побільше освіжувачів “Ялинка”. Щоб у пана Кіма хоч десь був хвойний ліс. Адже на Далекому Сході вже більшу частину природних багатств продали його політичному опоненту – Сі Цзіньпіну, і його китайським підданим. Ну або в крайньому випадку, треба б причепити вагон з протигазами.