Справа Жуніора Мораеса перетворилася на справжню Санта-Барбару, яка тривала цілих півтора місяці. Всі футбольні вболівальники в Україні очікували вердикту УЄФА, тримаючись руками за голову. Це ж можна було так начудити, щоб натуралізувати футболіста з порушенням правил, встановлених УЄФА і ФІФА! Благо, обійшлося.
В УЄФА підтвердили: Жуніор Мораес-щирий українець, справжній козак, та патріот своєї країни. Про це повідомив президент Федерації Футболу України Андрій Павелко. І буквально через пару хвилин після виходу цього повідомлення, з кожного другого будинку країни почулося синхронне “фух”. На цей раз обійшлося, але сивого волосся у вболівальників і футбольних чиновників додалося.
Після відбіркових матчів у березні 2019 року, збірні Португалії та Люксембургу подали апеляцію на результати ігор зі збірною України (0:0 і 2:1 на користь українців відповідно). Причина була в тому, що Жуніор Мораес нібито був натуралізований проти правил. У 2017 році форвард з’їздив в чотирьохмісячну оренду в Китай, і представники європейських країн наполягали на порушення правила безперервного проживання в Україні протягом 5 років. У Федерації Футболу Люксембургу вже заявили, що оскаржать це рішення, хоча і визнали, що шанси малі. Нема чого битися з козаками, вони завжди перемагають. Як на футбольному полі, так і у судах. Гра у відповідь з Люксембургом відбудеться вже в червні, в Україні. Ох і злими ж на неї вийдуть збірники … можна тільки з однієї мотивації ставити мінусову фору на збірну України.