Українські олігархи – відмінні інвестори. Вклавшись у власну політичну силу один раз, можна отримувати стійкий профіт протягом п’яти, а то й десяти років. Напевно і до Святослава Вакарчука, який планує йти на парламентські вибори, стоятиме черга бажаючих. Але музикант гордий, і ніякої допомоги від олігархів не сприймає.
Вакарчук сказав, що їм не потрібна допомога олігархів, та й взагалі неможливо боротися з олігархатом, якщо брати у них гроші. Здається, в його словах є частка правди… Цікаво, чому українцям це доносять лише на 26 році незалежності країни?
Також Вакарчук заявив, що при сучасному підході рекламна кампанія політичної сили може виявитися набагато менш витратною, ніж з використанням традиційних методів. І тут йому теж можна повірити. Соціальні мережі і Youtube відкривають практично необмежені можливості (не тільки для чорнухи), чим, до речі, скористався Зеленський.
Вакарчук представив свою політичну партію “Голос”, і заявив про готовність йти на вибори, які повинні були відбутися в жовтні. Але після розпуску Зеленським Верховної Ради 8 скликання, очікується позачергова кампанія, яка пройде в липні 2019.