Компанія Valve оголосила про проведення першого в історії конкурсу з фільмів про Dota 2. Він отримав назву Short Film Contest, і переможців планують назвати вже в рамках турніру The International.
Суть конкурсу від Valve полягає в зйомці короткометражних фільмів про Dota 2. Кожна людина, яка має намір взяти участь, повина зняти ролик, тривалістю не більше 90 секунд, і відправити його в майстерню Dota 2. Після завантаження фільми пройдуть оцінку журі, які повинні вибрати кращих. На наступному етапі ролики вивантажать в Battle Pass, де буде проведено голосування серед глядачів.
Також у Valve оголосили про винагороди, які отримають учасники. Всього планується 10 призових місць. Користувач, який підготує кращий ролик, буде винагороджений сумою в 25 000 доларів. Срібному призеру конкурсу відведено $ 10 000, а бронзовому- $ 5 000. Решта авторів, чиї роботи займуть місця з 4 по 10, отримають втішний приз у розмірі 500 доларів.
Турнір The International по Dota 2 запланований на 20-25 серпня і пройде в Шанхаї. Загальний призовий фонд становить 12 мільйонів доларів. Взяти участь у турнірі зможуть команди, які зуміють пройти кваліфікацію.