Всі прагнуть зробити в нашій країні, як краще. Ось і субсидії вирішили монетизувати. Незрозуміло навіщо, звичайно, і як від цього мало стати краще, але вирішили. І закінчилося це тим, чим і повинно було закінчитися. Близько 25% мають заборгованість за комунальні послуги після того, як їм почали видавати гроші для оплати рахунків на руки.
Якщо громадянин має заборгованість більше 1 місяця, і сума боргу перевищує 340 гривень, то ні про яку субсидії в наступному опалювальному сезоні не може йти і мови. Це рішення приймалося для того, щоб наступного року субсидію отримали на чверть менше заявників, і таким чином домогтися економії в Державного бюджету? Інших пояснень немає.
Тим не менш, Мінсоцполітики бачать, що стакан на три чверті повний. І впевнені, що 75%, які справно платили за комуналку – це хороший результат. Керівник відомства Віталій Музиченко зазначив, що у людей є час до травня (період подання документів для отримання субсидії на наступний опалювальний сезон), щоб розібратися зі своїми боргами.