У Північній Кореї пройшла нова хвиля страт і “посадок” чиновників. Причиною став провальний саміт у В’єтнамі, де Кім Чен Ин вперше зустрівся з Дональдом Трампом. На засіданні велися переговори щодо скорочення ядерної програми Країни Висхідного Чучхе. На жаль, завершилися вони беззаперечним провалом.
Після цього товариш Кім запідозрив найближчих соратників у шпигунстві на користь Сполучених Штатів, і тут же почав проводити розбір польотів. Першим в розстрільний список увійшов глава місцевого комітету по США Кім Хек Чол. Чутки про смерть чиновника з’явилися після того, як його ім’я перестало фігурувати в північнокорейській пресі ще кілька місяців тому. Разом з ним “на той світ” вирушили ще четверо представників відомства.
Трохи більше пощастило (насправді ні) головному помічнику керівника Північної Кореї Кім Ен Чхолю. Добрий дядечко Кім Чен Ин відправив колись головного соратника у виправні табори. Чистки в КНДР продовжують проходити активними темпами. Таким чином, незабаром товариш Кім залишиться в гордій самоті.