В ході інавгурації Володимир Зеленський сказав багато цікавого. У тому числі заявив про розпуск парламенту 8 скликання і відсторонення керівників ВСУ, СБУ і Генерального прокурора. Деякі інші товариші, мабуть, вирішили не чекати своєї черги, і зіграти на випередження. Як, наприклад, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.
У мережі з’явилося відео, на якому Супрун знаходиться в аеропорту Бориспіль зі своїми речами. Також там показано, як глава МОЗ проходить реєстрацію на рейс, який вирушав у Франкфурт. Протягом усього відеозапису, Супрун не відриваючись дивиться на екран смартфона. Невже так хотіла дізнатися, відсторонить її Зеленський чи ні, і взагалі чи варто ризикувати і брати зворотний квиток?
Разом з тим, сама ж Супрун на своїй сторінці в Facebook написала, що МОЗ працює в штатному режимі. Заява прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про відставку не змусила Міністерство вносити будь-які корективи в роботу. Сама Супрун в Україні заробила дуже неоднозначну репутацію через проведення медичної реформи, яку багато українців оцінюють, як негативну.