Ви теж бачили мільйони мемів про “бомжів з Xiaomi”? У кожному жарті, як кажуть, є частка жарту. Самий народний китайський бренд вирішив порадувати своїх шанувальників гнучким смартфоном! І його принадність в тому, що він також буде коштувати дешевше, ніж продукція конкурентів. В два рази.
Вихід нового гаджета з чуток відбудеться навесні-влітку 2019 року. В Європі його можна буде купити всього за 1000 євро. Дійсно вигідно, в порівнянні з Galaxy Fold і його очікуваними 1920 доларами. Про Huawei Mate X вже й говорити не варто, там для Європи взагалі близько 2300 євро доведеться приготувати.
Але чому ж новий смартфон від Xiaomi виявиться таким дешевим? На чому вже заощадили китайці? Відповідь проста – на склі. У конкурентів використовуються дисплеї більш високої якості. Тому приготуйтеся до чергової хвилі відео з краш-тестами телефонів від Samsung і Xiaomi.
Однак в іншому Xiaomi не розчарує. Смартфон обладнають чіпсетом Qualcomm Snapdragon 855 і 10 гігабайтами оперативки. Управляти гаджетом можна буде за допомогою ОС Android 9 Pie. Інсайдери повідомляють, що в складеному положенні діагональ екрану складе 6.5″, а розгорнутому – 10″. Тому якщо ваші друзі побіжать брати кредити на Huawei або Samsung, ви можете сміливо над ними посміятися. Тільки Xiaomi свій в ручках міцніше тримайте.