Президент ФК Дніпро-1 Юрій Береза поділився амбітними планами команди на сезон 2019-20. Команда з Дніпра виграла Першу Лігу за три тури до завершення чемпіонату, і отримала пряму путівку у вищий дивізіон України на наступний сезон.
Береза зазначив, що перед командою поставлять завдання потрапляння в ТОП-5 Прем’єр-Ліги. Для цього буде проведено і відповідне посилення. Президент команди заявив, що готовий виділити фінансування і провести переговори з футболістами, яких захоче бачити у клубі головний тренер-Дмитро Михайленко.
За словами Берези, 29 травня відбудеться засідання правління клубу, на яке запрошений Дмитро Михайленко. Саме тоді головний тренер повинен представити розширений список кандидатур для посилення, і за підсумками засідання слід сформувати шорт-лист з гравців, для залучення яких докладе особливих зусиль. Раніше українські видання повідомляли про інтерес клубу до форварда Динамо Владиславу Супряге, який був куплений киянами у Дніпра-1 за 6 млн доларів.
Місце в ТОП-5 чемпіонату України дозволить дніпрянам вийти в єврокубки (якщо Кубок України виграє команда, що вийшла в Лігу Чемпіонів або Ліги Європи, п’яте місце також буде прохідним).