Добре живеться президентам України. Виявляється, у них на Банковій не тільки розкішні кабінети, а й особистий спортивний зал для чиновників є. Куди там всяким спортклубам до тієї краси, яка зроблена в Адміністрації Президента? І дізналися ми про це також завдяки Володимиру Зеленському, який опублікував фотографії в своєму профайлі в Instagram.
Публікацію Зе! супроводив їдким коментарем: “Хоч гантелі не вкрали”. Відсилання тут можна знайти масу, від відвезених з кабінету РНБО моніторів, до грошей, які попередня влада не соромилася розпихати в свої кишені, особливо стараючись в передвиборний період. Ну дійсно, а раптом би не вибрали? І слава Богу, що не вибрали.
І Володимир Олександрович ще хотів кудись переїхати з такої прекрасної будівлі. В центрі, та ще й з персональним спортзалом. Це ж яка економія на абонементі? Залишилося ще призначити Володимира Кличка на посаду радника президента з питань персональних тренувань. Хотів же Кличко-молодший у політику. А так вийде, що ніби як і при справі буде, і шкоди не завдасть, як старший братик (якщо, звичайно, не впустить штангу на Президента).